Współpraca hurtowa

Zapraszamy do współpracy hurtowej z naszą marką odzieżową KUDI! Jesteśmy producentem wysokiej jakości odzieży męskiej, z pasją tworząc kolekcje, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy dwie lokalizacje hurtowni, aby ułatwić naszym partnerom dostęp do naszych produktów. Znajdziesz nas w miejscowości Straszęcin oraz w Centrum Handlowym Ptak w Rzgowie, woj. łódzkie. W Ptaku mieścimy się zarówno w hali S, lokalu 46, jak i na pasażu wschodnim, lokalu 23.

Dodatkowo, nasi przedstawiciele handlowi regularnie odwiedzają sklepy partnerskie, aby zaprezentować naszą ofertę oraz udzielić wszelkich potrzebnych informacji.

Jeśli preferujesz wygodne i szybkie zakupy online, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W panelu hurtownika po zalogowaniu możesz dokonywać zamówień oraz skontaktować się z naszym zespołem w celu uzyskania dodatkowej pomocy.

Jako firma z pasją do mody męskiej, dążymy do budowania trwałych relacji z naszymi partnerami hurtowymi. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych produktów, ale także profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów hurtowych i razem tworzyć modę, która inspiruje i podkreśla indywidualny styl każdego klienta!